Klubová výstava duričov v Sielnici 2018

Už po 16-krát sa konala v areáli strelnice v Sielnici klubová výstava duričov, ako aj špeciálne a klubové výstavy iných kynologických klubov.

Náš klub tam reprezentovali tieto plemena: Štajerský durič, Black and Tan Coonhound, Grand gascon saintongeois, Istrijský krátkosrstý durič a Nemecký durič, ktorých exteriér posudzoval p. Miroslav Cvek . Ocenenie najkrajší pes plemena Štajerský durič získal Fary Hory na priehradou s vodičom Milanom Králikom. Titul najkrajšia fena získala  Fany Hory nad priehradou s vodičom Jaroslavom Kantorom .

Po výstave výbor KCHD robil bonitácie plemena Štajerský durič a jedinci, ktorí úspešne absolvovali bonitáciu  boli zaradení do chovu .

S pozdravom kynológii zdar.

Predseda KCHD: Július Bunda

Facebook
Twitter
Telegram
Pinterest
WhatsApp